Nie każda kobieta może pochwalić się smukłymi nogami modelki ze światowych wybiegów. Na szczęście jest kilka skutecznych metod, aby nasze nogi wydawały się optycznie dłuższe. Dzięki tym prostym zabiegom poczujemy się także atrakcyjne w oczach płci przeciwnej. Idealnym typem obuwia wydłużającym optycznie nogi w momentach, gdy nie możemy pozwolić sobie na noszenie odkrywających sporą część stopy szpilek, są efektownie wykonane botki na słupku. To nieprawda, że tylko latem warto podkreślać walory szczupłych nóg. Powinniśmy czuć się atrakcyjnie o każdej porze roku. W botkach można znaleźć ciekawe rozwiązania w postaci niebanalnie zaprojektowanych słupków o różnych grubościach, podstawach i szerokościach. Słupki funkcjonują jako części połączone razem z podeszwami, dzięki czemu obuwie tego typu na każdym rodzaju podłoża trzyma się stabilnie, a chodzenie w takich butach staje się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo zastosowane wiązania oraz zatrzaski klamrowe sprawiają, że buty nie zsuwają się i nie trzymają przy stopie zbyt luźno. Dodatkowym atutem praktycznych botków na słupku jest ich przystępna cena. 

Zakochaj się w uniwersalności klasycznych botków

W tych butach zakochać się można już po pierwszym założeniu na nogę. Są skuteczną alternatywą dla klasycznych, odkrytych szpilek. Przecież w zimne dni nie będziemy kroczyły ulicą w odkrytym obuwiu, bo to zupełnie bez sensu! Po to wymyślono okrywające stopy do kostki botki, aby nie trzeba było na czas jesieni oraz zimy rezygnować z obuwia na wysokiej szpilce. Słupki w botkach mocowane są niezwykle stabilnie, dzięki czemu ma się pewność, że but wytrzyma długotrwały czas eksploatacji. Botki na słupku nosić mogą wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Można:

– łączyć je z eleganckimi i codziennymi stylizacjami,

– zakładać na spotkania zawodowe i biznesowe,

– zastępować nimi kozaki i typowe obuwie zimowe,

– zakładać je na stopę w skarpetce lub rajstopie,

– łatwo je pielęgnować za pomocą klasycznych środków do czyszczenia obuwia.

Botki na wyprzedażach

Na wyprzedażach obuwia, zwłaszcza w okresie wczesno-jesiennym, botki cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie Panie pilnują okazji, by można było kupić obuwie na jesień oraz zimę po niezwykle promocyjnych cenach. Na wyprzedażach ceny botków oraz innych butów damskich potrafią nierzadko spaść nawet do połowy wartości. Nie powinna więc dziwić tak duża euforia wśród zakupoholiczek oraz wielbicielek kupowania markowej odzieży i dodatków. Jedna para markowych botków jest w stanie służyć przynajmniej przez kilka najbliższych sezonów.